GAM-bit Piotr Kuźniacki
GAM-bit Piotr Kuźniacki
0
  • Od 25 lat na rynku

    Od początku prowadzenia działalności jesteśmy mocno związani z rynkiem farmaceutycznym i medycznym

Nasza misja

Zapewniamy pełną opiekę serwisową i uczestniczymy w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z obsługą techniczną i działalnością prowadzoną w aptekach. Sprawuje serwis zarówno sprzętu jak i oprogramowania - dbamy o wydajność i sprawność systemu aptecznego a także w razie potrzeby naprawiamy uszkodzone bazy danych.  Tworzymy specjalizowane oprogramowanie związane z sektorem farmaceutycznym, w zakresie integracji systemów, przenoszenia danych oraz ich analizy. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że wdrażanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych pomaga w istotny sposób zmniejszyć koszty funkcjonowania przedsiębiorstw, poprzez redukcję czasu potrzebnego na realizację wybranych czynności w przedsiębiorstwie. Wierzymy, że innowacyjne oprogramowanie pozwala na zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa oraz dostarcza narzędzi, które pozwalają na ocenę efektywności i trafności podjętych w przedsiębiorstwie decyzji. Jesteśmy wieloletnimi Partnerami firmy Kamsoft oraz Elzab.

Nasi specjaliści

Z naszymi specjalistami można się umówić na indywidualne spotkanie online lub osobiste. Jeżeli chcesz skorzystać z takiej możliwości użyj odpowiedniego przycisku.

Właściciel

Piotr Kuźniacki

pkuzniacki {@} gam-bit.com.pl

Właściciel

Eugeniusz Kuźniacki

ekuzniacki {@} gam-bit.com.pl

Serwisant KS-AOW, Elzab

Artur Sokólski

asokolski {@} gam-bit.com.pl

Serwisant KS-AOW, Elzab

Artur Waśko

awasko {@} gam-bit.com.pl

Serwisant Elzab, sprzętu komputerowego

Robert Stoksik

rstoksik {@} gam-bit.com.pl

Dyplomy i certyfikaty

Nieustannie staramy się podnosić swoje kwalifikacje. Wszyscy pracownicy regularnie przystępują do egazminów produktowych i uzyskują wymagane uprawnienia, aby świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie.

Added to cart
- There was an error adding to cart. Please try again.
Quantity updated
- An error occurred. Please try again later.
Deleted from cart
- Can't delete this product from the cart at the moment. Please try again later.