GAM-bit Piotr Kuźniacki
GAM-bit Piotr Kuźniacki
0

Oprogramowanie Kamsoft S.A.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Kamsoft S.A., który jest producentem specjalizowanego oprogramowania, dedykowanego zwłaszcza sektorowi ochrony zdrowia (medycyna i farmacja). Producentem i właścicielem autorskich praw majątkowych do prezentowanego poniżej oprogramowania jest KAMSOFT S.A. Jeżeli masz problem z działaniem systemu, zgłoś się do nas.

Program apteczny KS-AOW

Prowadzimy serwis programu aptecznego i rozwiązujemy wszystkie problemu, które mogą pojawić się w aptekach

System do zarządzania aptekami KS-Omnipharm

Wdrażamy i szkolimy z zakresu obsługi systemy do zarządzania sieciami i grupami aptek

Oprogramowanie dla aptek

KS-AOW

KS-AOW jest najpopularniejszym w Polsce kompleksowym Systemem wspomagania pracy aptek, pracującym w środowisku Windows. System wykorzystuje w swojej pracy bazy typu SQL oraz technologie internetowe. Szczególny nacisk w Systemie położono na sprawną i szybką obsługę. Zastosowano również rozwiązania pozwalające na wykorzystanie drukarek igłowych i ich pracę z Systemem w trybie znakowym. System KS-AOW składa się z kilkunastu powiązanych ze sobą modułów zapewniających szeroki zakres możliwości. Funkcje zawarte w modułach wchodzących w skład Systemu pozwalają na prowadzenie sprzedaży, zamówień i zakupów, zarządzanie magazynem, tworzenie zestawień, analiz oraz prowadzenie rozliczeń. 
System KS-AOW jest zgodny z przepisami Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Finansów, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz innych uprawnionych instytucji oraz stale modernizowany i dostosowywany do zmieniających się przepisów.

KS-EWD

KS-EWD jest nowoczesnym systemem komunikacyjnym zapewniającym elektroniczną wymianę danych pomiędzy apteką a hurtownią farmaceutyczną za pośrednictwem Internetu. System KS-EWD pozwala na komunikację z hurtowniami niezależnie od stosowanego systemu aptecznego. Każda apteka posiadająca stały dostęp do internetu może bez trudu samodzielnie uruchomić komunikację KS-EWD. KS-EWD jest zintegrowany z naszym systemem aptecznym KS-AOW dostarczając funkcje wymiany danych bezpośrednio w miejscach, w których są one najbardziej przydatne. System umożliwia m.in. komunikację w zakresie:
zapytania o stan i cenę towaru,
pobierania aktualnych promocji od dostawców,
przesyłania zamówień,
pobierania potwierdzeń przesłania zamówienia (list braków),
pobierania ofert handlowych, zarówno ogólnych jak i indywidualnych,
pobierania dokumentów handlowych.

KS-BLOZ

Baza KS-BLOZ jest kompleksowym zbiorem informacji o lekach:
zarejestrowanych na terytorium Polski,
dopuszczonych do obrotu na podstawie przepisów UE,
dopuszczonych do obrotu w procedurze importu równoległego,
niezarejestrowanych lecz sprowadzonych w ramach importu docelowego,
zawiera również informacje o środkach spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, wyrobach medycznych, suplementach diety, kosmetykach oraz innych produktach dostępnych na polskim rynku farmaceutycznym.
Dane do bazy wprowadzane są na podstawie m.in. decyzji z URPLWMiPB lub MZ, a także z bezpośrednich zgłoszeń producentów, importerów i dystrybutorów produktów leczniczych. Informacje zawarte w bazie są aktualizowane na bieżąco, stosownie do zmieniających się przepisów dot. dystrybucji produktów leczniczych i częstotliwości pojawiania się na rynku nowych wyrobów.


OSOZ

Nowoczesne formy obsługi klienta wykorzystujące komunikację on-line, sprawdzanie dostępności leków w aptece przez Internet, wizytówka internetowa apteki w OSOZ, możliwość wprowadzania programów promocji zdrowia oraz wykorzystanie Karty Zdrowia Pacjenta to propozycje OSOZ dla farmaceutów. Co zyskasz, korzystając z tego rozwiązania:
Interakcje leków z żywnością,
System Kontroli Recept,
komunikaty Głównego Inspektora Farmaceutycznego,
powiadomienia SMS,
analizator Refundacyjny,
obsługa kart płatniczych,
serwis apteki,
KtoMaLek


KtoMaLek

Serwisy lekowe dostępne na platformie Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia dostarczają pacjentom kompleksowych informacji na temat leków dostępnych na polskim rynku farmaceutycznym. Działają one w oparciu o Bazę Leków i Środków Ochrony Zdrowia BLOZ, z której codziennie korzystają tysiące lekarzy i farmaceutów, czerpiąc niezbędne informacje, m.in. do wystawienia recepty czy kontrolowania interakcji.

Serwisy w szczególności pozwalają na sprawdzenie podstawowych informacji o leku, zapoznanie się z ulotką informacyjną, sprawdzenie aktualnych cen, odpłatności za leki refundowane oraz sprawdzenie tańszych zamienników leków. Ponadto umożliwiają przeprowadzenie analizy interakcji pomiędzy lekami zażywanymi w tym samym czasie oraz pomiędzy lekami a żywnością. Pozwalają także na sprawdzenie on-line dostępności leku w wybranej aptece oraz przesłanie wygodnej rezerwacji internetowej.źródło : Kamsoft S.A.

Oprogramowanie dla sieci i grup aptek

KS-ZSA

KS-ZSA jest kompleksowym systemem wspomagającym monitorowanie i zarządzanie pracą sieci aptek, pracującym w środowisku Windows. Centralne zarządzanie aptekami, pozwala na optymalną gospodarkę magazynową, racjonalizowanie zakupów i lepsze wykorzystanie efektu skali przy ich dokonywaniu. System składa się z kilkunastu powiązanych ze sobą modułów zapewniających szeroki zakres możliwości. Funkcje zawarte w poszczególnych modułach pozwalają na prowadzenie zamówień i zakupów, zarządzanie magazynem, tworzenie zestawień, analiz oraz prowadzenie rozliczeń poszczególnych aptek. Zarządzanie aptekami, przez specjalistów od analiz i zaopatrzenia, wspomagane systemem KS-ZSA, pozwala odciążyć personel aptek od wielu zadań i przeznaczyć ten czas na zwiększanie profesjonalizmu obsługi pacjenta - co jest coraz istotniejszym elementem współzawodnictwa na rynku farmaceutycznym.

KS-Omnipharm

KS-OMNIPHARM to kompleksowe rozwiązanie wspomagające przede wszystkim osoby zarządzające siecią aptek w realizowaniu większości procesów biznesowych. Pozwala na skuteczne kreowanie polityki cenowej poprzez dostarczenie mechanizmów centralnego zarządzania ceną sprzedaży produktów. Możliwość organizowania promocji, czy też sprzedaży wiązanej to tylko nieliczne ze sposobów prowadzących do osiągnięcia tego celu. Ważnym aspektem pracy każdej sieci aptek jest centralne zarządzanie marżą, które jeszcze nigdy nie było tak proste, a to za sprawą możliwości wykorzystania narzędzi analitycznych pozwalających na ocenę podejmowanych decyzji w tym obszarze. Kształtowanie cen produktów odbywa się już na etapie ich zamawiania. KS-OMNIPHARM wspomaga prowadzenie negocjacji z dostawcą, dostarczając niezbędnej wiedzy pozwalającej podjąć najbardziej optymalną decyzję. Wspiera także w procesie centralnego zamawiania produktów, upraszczając w aptekach przyjęcie na stan zamawianego towaru. Osoby zarządzające często chciałyby mieć wpływ na to, jakie produkty i w jaki sposób są sprzedawane w aptekach, dlatego bardzo ważnym aspektem jest skuteczne zarządzanie personelem. Rozwiązanie pozwala kreować zachowania sprzedawców poprzez chociażby centralne zarządzanie sugestiami sprzedażowymi. Na realizacji sugestii sprzedażowych przez farmaceutów może zostać oparty program motywacyjny, co dodatkowo zwiększa prawdopodobieństwo realizacji założonego celu. Ważną cechą rozwiązania jest kontekstowe wsparcie analityczne, dopasowane do etapu realizowanego procesu biznesowego. Praktycznie cała analityka oparta jest o wydajne mechanizmy przetwarzające dane w taki sposób, aby dostęp do wiedzy był jak najszybszy. Ideą całego rozwiązania jest dostarczenie osobom zarządzającym nie tylko surowej informacji ale przede wszystkim kompleksowej wiedzy. Połączenie tej cechy z poprzednimi powoduje, że KS-OMNIPHARM jest doskonałą platformą dla sieci aptek, które chcą mieć wpływ na procesy realizowane w pojedynczych aptekach oraz mieć kontrolę nad ich realizacją.

źródło : Kamsoft S.A.

Added to cart
- There was an error adding to cart. Please try again.
Quantity updated
- An error occurred. Please try again later.
Deleted from cart
- Can't delete this product from the cart at the moment. Please try again later.